Teatr Nasz

Teatr Nasz

Szklarska Poręba Teatr Nasz w MichałowicachTeatr Nasz – Kraina Dobrego Humoru – znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Szklarskiej Poręby w Michałowicach. To piękne miejsce tworzą już od 1991 roku Jadwiga i Tadeusz Kutowie, małżeństwo zawodowych aktorów.

W czwartki, a często też w inne dni tygodnia, odbywają się w Teatrze Naszym spektakle kabaretowe, przedstawienia komediowe lub wieczory muzyczne. Gospodarze witają Gości w drzwiach osobiście, a po uczcie dla ducha zapraszają na ucztę dla ciała do Restauracji Teatru Naszego.

W sezonie wiosenno-letnim poza dniami grania przedstawień restauracja jest otwarta w każdą niedzielę od godziny 14.00. Gościom z daleka, Kraina Dobrego Humoru oferuje nocleg w wygodnych, przytulnych pokojach z łazienkami, a rano pyszne śniadanie. Teatr Nasz to także idealne miejsce na kameralną konferencję lub szkolenie, którego atrakcją będzie rozrywka na najwyższym poziomie (w końcu to ponad 600 m.n.p.m).

Zawsze aktualny repertuar oraz więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.teatrnasz.pl , www.facebook.com/teatrnaszmichalowice lub pod numerem telefonu +48 75 755 47 44.