Hauptmann na Rockowo

Jak namalować komiks albo stworzyć rysunek satyryczny ?
Co zrobić aby zaśpiewać na dużej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem ?

Hauptmann na RockowoOdpowiedzi na te pytania dostaniesz biorąc udział w projekcie Hauptmann na Rockowo – w Szklarskiej Porębie w Polsce współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Od 26 do 29 maja zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Szklarskiej Poręby i Harrachova do udziału w odjazdowych warsztatach:

  • warsztaty z komiksu i rysunku satyrycznego – nauczysz się jak przenieść swoje myśli na papier w formie rysunku. Każdy kolejny dzień będzie ciekawą przygodą w świecie komiksu i rysunku satyrycznego.
    W programie m.in. rysowanie na żywo przez prowadzącego, praktyczne wykonanie ćwiczeń przez uczestników, zabawy-ćwiczenia integrujące grupę (wspólne rysowanie jednego rysunku na dużym formacie), wykład i prezentacja multimedialna.

Prace powstałe podczas tych warsztatów zostaną opublikowane w formie kalendarza również na 2015 r. Świetny prezent dla znajomych i rodziny !!!

  • warsztaty wokalne –Tylko teraz masz możliwość wystąpić jako support znanej młodzieżowej grupy Vena Valley. Jesteś niepewny swych umiejętności ? Nie martw się, instruktor Ci pomoże. Dodatkowo podczas warsztatów dowiesz się jak aranżować i opracowywać akompaniament do utworów muzycznych.

Zapisz się już dziś!

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona ! Tel 75 717 36 14, e-mail sekretariat@mok.szklarskaporena.pl, ul. Słowackiego 13, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej, www.moksial.pl

KONCERT – 6 czerwca zapraszamy na koncert znanego polskiego młodzieżowego zespołu Vena Valley !

Tego dnia wystąpią również:

  • czeska kapela rockowa SILENT SESSION
  • polski zespół SHEEP
  • oraz uczestnicy warsztatów wokalnych

Na podstawie oficjalnej strony miasta Szklarska Poręba – www.szklarskaporeba.pl
Za zmiany redakcja www.szklarskaporęba.com.pl nie odpowiada.