Dinopark

Dinopark

Dinopark to centrum edukacyjno – rozrywkowe w Szklarskiej Porębie. Dojazd do parku jest oznaczony tablicami z sylwetką dinozaura, z okolic dworca autobusowego można dojechać elektrycznym Dinobusem.

Główną atrakcję stanowi ścieżka edukacyjna, przy której znajdują się figury dinozaurów naturalnej wielkości, wraz z tablicami edukacyjnymi.

Inne atrakcje to np Kino 6D – atrakcja łączące kino 3D z takimi elementami jak ruchome fotele, wiejący wiatr, tryskająca woda czy padający śnieg. Park zaprasza również do Wioski Indiańskiej – to indiańskie obozowisko wyposażone w Tipi, totemy, indiańskie stroje. Można tu postrzelać z łuku, rzucać tomahawkiem, przyozdobić twarz w barwy wojenne.

Dinopark to również inne atrakcje – park linowy Małpi Gaj, o długości 100 metrów. Małpi gaj to 14 platform na drzewach z rozpiętymi linami z różnymi przeszkodami – wszystko otoczone jest zabezpieczającą siatką – aby zapewnić bezpieczeństwo dla odwiedzających. Można tu również spróbować swoich sił na strzelnicy paintballowej. Dinopark to także szkielet T-Rexa, place zabaw, kolejka Flinstonów, dmuchane zjeżdżalnie czy galeria iluzji.

Na terenie Parku znajduje się bistro, a w sezonie letnim stoisko z lodami, goframi i popcornem, warto dodać, iż na teren Parku można wprowadzać psy.

Dinopark jest otwarty zawsze od godziny 10.00. Godziny zamknięcia zmieniają się w zależności od pory roku.

Najbardziej aktualne informacje o cenach i godzinach otwarcia klient
znajdzie na naszej stronie internetowej: www.dinopark.com.pl

Najbardziej aktualne informacje o cenach i godzinach otwarcia  znajdziesz na stronie www.dinopark.com.pl
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.szklarskaporęba.pl nie odpowiada