Esplanada

Esplanada Rodzinny Park Rozrywki

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada Szklarska PorębaEsplanada Rodzinny Park Rozrywki – to centrum rozrywkowe zlokalizowane w centrum miasta, przy ulicy Pstrowskiego. To kompleks rozrywkowy, w skład którego wchodzą między innymi: Alpine Coaster, Wieża emocji, Mini Cars, Mini Golf.

 

 

 

Alpine Coaster

Esplanada Rodzinny Park RozrywkiAlpine Coaster to rodzaj zjeżdżalni. Zjeżdża się po specjalnym torze na dwuosobowych wózkach, pomiędzy drzewami – zwiększa to odczuwanie prędkości. Trasę kończy „karuzela” – można z niej podziwiać panoramę miasta i Karkonoszy, ale większość jest tak zafascynowana jazda, że nawet nie zauważa tych widoków. Ze zjeżdżalni korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli.

 

Wieża emocji

Wieża Emocji - Esplanada

Wieża emocji to wysoka na 12 metrów konstrukcja, na jej szczyt, na specjalnej platformie, wwożeni są pasażerowie a potem platforma opada w dół z prędkością 6 m/s. Ze Szczytu można podziwiać panoramę Karkonoszy.

 

 

 

 

 

Mini Cars

Mini Cars to bezpieczna zabawa elektrycznymi samochodzikami po torze. Tor zabezpieczony jest bandami, a samochodziki wyposażone są w specjalne zderzaki. To wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców.

Mini Golf

Mini Golf w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada to aż 18 pól do gry. To zabawa nieograniczona wiekowo – dobrze bawią się tutaj i dorośli i dzieci.