Dinopark

Dinopark to centrum edukacyjno – rozrywkowe w Szklarskiej Porębie. Dojazd do parku jest oznaczony tablicami z sylwetką dinozaura, z okolic dworca autobusowego można dojechać elektrycznym Dinobusem.

Główną atrakcję stanowi ścieżka edukacyjna, przy której znajdują się figury dinozaurów naturalnej wielkości, wraz z tablicami edukacyjnymi.

Inne atrakcje to np Kino 6D – atrakcja łączące kino 3D z takimi elementami jak ruchome fotele, wiejący wiatr, tryskająca woda czy padający śnieg. Park zaprasza również do Wioski Indiańskiej – to indiańskie obozowisko wyposażone w Tipi, totemy, indiańskie stroje. Można tu postrzelać z łuku, rzucać tomahawkiem, przyozdobić twarz w barwy wojenne.

Dinopark to również inne atrakcje – park linowy Małpi Gaj, o długości 100 metrów. Małpi gaj to 14 platform na drzewach z rozpiętymi linami z różnymi przeszkodami – wszystko otoczone jest zabezpieczającą siatką – aby zapewnić bezpieczeństwo dla odwiedzających. Można tu również spróbować swoich sił na strzelnicy paintballowej. Dinopark to także szkielet T-Rexa, place zabaw, kolejka Flinstonów, dmuchane zjeżdżalnie czy galeria iluzji.

Na terenie Parku znajduje się bistro, a w sezonie letnim stoisko z lodami, goframi i popcornem, warto dodać, iż na teren Parku można wprowadzać psy.

Dinopark jest otwarty zawsze od godziny 10.00. Godziny zamknięcia zmieniają się w zależności od pory roku.

Najbardziej aktualne informacje o cenach i godzinach otwarcia klient
znajdzie na naszej stronie internetowej: www.dinopark.com.pl

Najbardziej aktualne informacje o cenach i godzinach otwarcia  znajdziesz na stronie www.dinopark.com.pl
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.szklarskaporęba.pl nie odpowiada

Pogoda
SZKLARSKA PORĘBA Pogoda
Polecamy

Dolina SzczęściaDomki Dolina Szczęścia


Szklarska Poręba noclegi

szklarska poręba noclegi

Noclegi w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Karpacz pod Śnieżką

Karpacz miasto pod Śnieżką